Beyza & İlkem: Bir Nişan Hikayesi, Divan Çukurhan, Ankara

Sevgili Beyza ve İlkem’in ilk önce Şubat ayında evdeki söz organizasyonlarının çekimini yaptık. Ve geçtiğimiz hafta 20 Nisan’da da Divan Çukurhan Otel’de hazırlık aşamasıyla birlikte başladığımız çok güzel bir nişan gününü geride bıraktık.

Her zaman söylediğim gibi doğal anların peşine düştüğümüz bir çekim oldu:) Ayrıca tabii ki Beyza’nın da istediği kareleri çekme fırsatı bulduk:)

Her bir fotoğraf o güne dair bir duyguyu çağırıveriyor. Neler hissettik, neler düşledik ve neler yaşadık… Bunları fotoğrafların satır aralarında bulmaktan çok keyif alıyorum.

Hazırlık aşamasından sonra, Çukurhan’da çiftimle birlikte güzel bir çekim yaptık. Ve sonra organizasyonun başlamasıyla birlikte spontane çekimlere devam ettik.

Beyza ve İlkem’in aileleri ve arkadaşları nişan gününü renkledirirken, aynı zamanda iyi ki varlar dediğimiz zamanların en büyük yaratıcıları oldular. Bunun için çok teşekkür ediyorum.

Bu blogları hazırlamamdaki temel amacım çiftlerime birer online fotoğraf albümü yapmak ve ömürlük bir anı bırakmak, ama aynı zamanda da beraber çalışacağımız çiftlerime de bir nişan gününü nasıl çektiğimize dair fikir verebilmek istiyorum.

Güzel fotoğraflar ve beraber geçirdiğimiz kaliteli zaman için sevgili çiftime çok teşekkürler.

Hep diyorum ya; en güzel dekor yaşamın ta kendisi, en güzel kuş o an orada olan ve en güzel ağaç, en güzel aşk, siz de orada olduğunuz için o kareye girmeye bu kadar hevesli. Benim yaptığımsa sadece, fotoğraf için halihazırda istekli bu güzel parçaları cesaretlendirip aynı karede buluşturmak.

İyi Seyirler dilerim,

 

Cemal Can Ateş

Paylaş