Damla & Serkan: Bir Düğün Günü, Sheraton Ankara Otel

Damla ve Serkan’la Mart ayının başında buluştuk ve muhteşem bir düğün gününde, harika fotoğraflar çektik. Mekanımız Sheraton Ankara Otel’di.

Sheraton Ankara’nın keyifli odalarında, ayaklarımızın altında Ankara manzarası ve çiftimin zarif detayları ile hazırlık aşamamız çok keyifliydi. İstediğim ışık, tatlı arkadaşlar ve birbirini çok seven bu harika iki insan varken zaten aksi düşünülemezdi.

Günbatımında çekimimize bahçede devam ettik. Benim için her pozu besleyen temel öğe doğallık. Attığımız her adım, en küçük bir hareketimiz, belki tek bir mimik ya da kurduğumuz bir cümle ile başlıyor en güzel pozumuz. Ben hep bunu yakalayabilmenin peşindeyim.

Akşam geldiğinde, benim adına “danseden ışıklar” dediğim bir eşlikçimiz katıldı fotoğraflara. En sevdiğim serilerimden bir kısmı bu akşam çekimlerinde çıkıyor.

Her bir fotoğraf o güne dair bir duyguyu çağırıveriyor. Neler hissettik, neler düşledik ve neler yaşadık… Bunları fotoğrafların satır aralarında bulmaktan çok keyif alıyorum.

Bu blogları hazırlamamdaki temel amacım çiftlerime birer online fotoğraf albümü yapmak ve ömürlük bir anı bırakmak, ama aynı zamanda da beraber çalışacağımız çiftlerime de bir düğün gününü nasıl çektiğimize dair fikir verebilmek istiyorum.

Güzel fotoğraflar ve beraber geçirdiğimiz kaliteli zaman için sevgili çiftime çok teşekkürler.

Hep diyorum ya; en güzel dekor yaşamın ta kendisi, en güzel kuş o an orada olan ve en güzel ağaç, en güzel aşk, siz de orada olduğunuz için o kareye girmeye bu kadar hevesli. Benim yaptığımsa sadece, fotoğraf için halihazırda istekli bu güzel parçaları cesaretlendirip aynı karede buluşturmak.

Damla ve Serkan, nice güzel yıllarınız olsun.

Sevgilerimle…

Cemal Can Ateş

İyi seyirler…

Paylaş