BİR DÜĞÜN HİKAYESİ: YELİZ & ALTUĞ, DİVAN ÇUKURHAN OTEL, ANKARA

 

BİR DÜĞÜN HİKAYESİ: YELİZ & ALTUĞ, DİVAN ÇUKURHAN OTEL, ANKARA

Sevgili Yeliz ve Altuğ’la geçtiğimiz Aralık ayında Divan Ankara Otel‘de yapılan ‘Divan Wedding Festival’de tanıştık.Ve sonrasında benimle birlikte çalışmaya karar verdiler ☺️

Görüşmeler, anlaşmalar yapıldıktan sonra düğün zamanı gerçekten çok çabuk geliyor:)  Bir baktık ki düğün günü, 20 Mayıs gelmiş 🙂 müthiş atmosferiyle bizi karşılayan Divan Çukurhan Otel‘deyiz.

Düğün gününe hazırlık aşamasıyla başladık. Tüm gün, düğün gününü belgelemeye çalıştık.

Bu tarz düğün günü çekimlerinde, her anı fotoğraflamak benim için çok önemli, bundan dolayı, genellikle çiftimin etrafında tüm gün fotoğraf çekiyorum, bu da aslında çok güzel ‘an’lar yakalamama fırsat sunuyor. Her bir anı belgelemek benim için çok değerli. Yıllar sonra çiftim için de çok değerli anılar bırakmış olacağım için, güzel kareler yakaladığımda da değmeyin keyfime 🙂

Herkes O kadar doğal ve güzeldi ki… Günün tatlı telaşı içinde, tüm aile, arkadaşlar ve harika çiftim düğün gününün en keyifli anlarını sayenizde  fotoğrafladım. Bu fotoğrafları anlamlı kılan, bir belgesele çeviren içtenliğiniz çok teşekkürler.

Yeliz ve Altuğ nice güzel yıllarınız olsun! Çok tatlısınız. İyi ki yolumuz kesişti ve bu unutulmaz günü ben fotoğrafladım.

Hep diyorum ya; en güzel dekor yaşamın ta kendisi, en güzel kuş o an orada olan ve en güzel ağaç, en güzel aşk, siz de orada olduğunuz için o kareye girmeye bu kadar hevesli. Benim yaptığımsa sadece, fotoğraf için halihazırda istekli bu güzel parçaları cesaretlendirip aynı karede buluşturmak.

Cemal Can Ateş

İyi seyirler…

https://www.instagram.com/cemalcanatesphotography/

En güzel dekor yaşamın ta kendisi, en güzel kuş o an orada olan ve en güzel ağaç, en güzel aşk, siz de orada olduğunuz için o kareye girmeye bu kadar hevesli. Benim yaptığımsa sadece, fotoğraf için halihazırda istekli bu güzel parçaları cesaretlendirip aynı karede buluşturmak.

 

Ankara Düğün Fotoğrafçısı / Düğün Fotoğrafçısı Ankara / Cemal Can Ateş Düğün Fotoğrafları, Ankara Profesyonel Fotoğrafçı,  Düğün Organizasyon, Ankara Düğün Hikayesi / Divan Çukurhan Ankara/ Cemal Can Ateş Düğün Fotoğrafları, Ankara Profesyonel Fotoğrafçı, Yeliz & Altuğ
Paylaş