BİR DÜĞÜN HİKAYESİ: İPEK & AHMET, DİVAN ÇUKURHAN OTEL, ANKARA

BİR DÜĞÜN HİKAYESİ: İPEK & AHMET, DİVAN ÇUKURHAN OTEL, ANKARA

Sevgili İpek ve Ahmet’in Divan Çukurhan’daki muhteşem düğününde tüm gün onlara eşlik ettim. Benim için oldukça keyifli bir gündü, çok güzel hatıralar bıraktık geriye. İpek’le Aralık ayında tanıştık. Günler günleri, aylar ayları kovalıyor ve binbir telaşla, heyecanla geçen zamanın ardından o en özel günde buluveriyoruz kendimizi. O gün yaşanan tüm duygular, tüm harika anlar fotoğrafların mührüyle ölümsüzleşiyor.

Her bir fotoğraf o güne dair bir duyguyu çağırıveriyor yanıbaşımıza. Neler hissettik, neler düşledik ve neler bulduk hepsi fotoğrafın gücüyle şimdi burada, en yakınımızda.

İster düğün fotoğrafçılığı, ister düğün hikayesi, ister belgesel düğün fotoğrafçılığı ya da sadece dış çekim… Adına ne dersek diyelim, bir kere yaşanan bu anları belgelemek mükemmel bir his. “Belgelemek” diyorum çünkü gerçekten de bu bir kayıt altına alma işi. Onca hazırlığın sonunda, o günün tüm heyecanını fotoğraflara sığdırmak ve olduğu gibi gelecek yıllara taşımak benim işim.

O dakikalar geride kaldı ama şimdi bile fotoğraflara bakarken o ana dönüyorum. Ben bile böyle hissediyorsam asıl bu heyecanın başrolleri neler hissedecek bu fotoğraflara bakarken. İşte bu duygu, benim işimi sevme sebebim ve en büyük motivasyon, keyif kaynağım.

Güzel fotoğraflar için sevgili çiftime çok teşekkürler, ve tabi ki çok sevgili birbirinden tatlı aile ve arkadaşlarına da…

Hep diyorum ya; en güzel dekor yaşamın ta kendisi, en güzel kuş o an orada olan ve en güzel ağaç, en güzel aşk, siz de orada olduğunuz için o kareye girmeye bu kadar hevesli. Benim yaptığımsa sadece, fotoğraf için halihazırda istekli bu güzel parçaları cesaretlendirip aynı karede buluşturmak.

İpek ve Ahmet, nice güzel yıllarınız olsun.

Sevgilerimle…

Cemal Can Ateş

İyi seyirler…

 

https://www.instagram.com/cemalcanatesphotography/

En güzel dekor yaşamın ta kendisi, en güzel kuş o an orada olan ve en güzel ağaç, en güzel aşk, siz de orada olduğunuz için o kareye girmeye bu kadar hevesli. Benim yaptığımsa sadece, fotoğraf için halihazırda istekli bu güzel parçaları cesaretlendirip aynı karede buluşturmak.

 

Ankara Düğün Fotoğrafçısı / Düğün Fotoğrafçısı Ankara / Cemal Can Ateş Düğün Fotoğrafları, Ankara Profesyonel Fotoğrafçı,  Düğün Organizasyon, Ankara Düğün Hikayesi / Divan Çukurhan Ankara/ Cemal Can Ateş Düğün Fotoğrafları, Ankara Profesyonel Fotoğrafçı, İpek & Ahmet

 

Paylaş