BİR DÜĞÜN HİKAYESİ: BÜŞRA & EMRE, DİVAN ÇUKURHAN OTEL, ANKARA

BİR DÜĞÜN HİKAYESİ: BÜŞRA & EMRE, DİVAN ÇUKURHAN OTEL, ANKARA

Divan Çukurhan Otel‘de yine çok görkemli bir düğüne şahit olduk. Sevgili Büşra ve Emre ile Haziran ayında birlikte çalışma kararı aldık. Daha önce yüz yüze görüşme fırsatımız olmadığı için, düğün gününde ilk kez karşılaştık. Çok eğlenceli bir düğünü geride bıraktık.
Fotoğraf çekimimize evden çıkış ile başlayıp tüm gün onlara eşlik ederek tamamladık. Düğün günü çekimlerinde, her anı fotoğraflamak benim için çok önemli, bundan dolayı, genellikle çiftimin etrafında tüm gün fotoğraf çekiyorum, bu da aslında çok güzel ‘an’lar yakalamama fırsat sunuyor. Her bir anı belgelemek benim için çok değerli. Yıllar sonra çiftim için de çok değerli anılar bırakmış oluyorum.

Aslında her zamanki gibi  fotoğraflar, sözlerden, cümlelerden daha iyi anlatıyor düğün gününü. Boşuna düğün hikayesi denmiyor, fotoğraflarla hikayeleşiyor bu güzel gün.

Yazımı birçok kez yaptığım gibi, fotoğrafa bakış açımı da anlatan sözlerimle bitirmek istiyorum:

En güzel dekor yaşamın ta kendisi, en güzel kuş o an orada olan ve en güzel ağaç, en güzel aşk, siz de orada olduğunuz için o kareye girmeye bu kadar hevesli. Benim yaptığımsa sadece, fotoğraf için halihazırda istekli bu güzel parçaları cesaretlendirip aynı karede buluşturmak.

Büşra ve Emre nice güzel yıllarınız olsun!  İyi ki yolumuz kesişti ve bu güzel günü ben fotoğrafladım.

Cemal Can Ateş

İyi seyirler…

 

Ankara Düğün Hikayesi / Düğün Fotoğrafçısı Ankara / Cemal Can Ateş Düğün Fotoğrafları, Ankara Profesyonel Fotoğrafçı,  Düğün Organizasyon, Ankara Düğün Hikayesi / Divan Çukurhan Ankara/ Cemal Can Ateş Düğün Fotoğrafları, Ankara Profesyonel Fotoğrafçı, Düğün Organizasyon
Paylaş