Zeynep & Taylan / Ankara Düğün Hikayesi / Belgesel Düğün Fotoğrafları

Ankara Düğün Hikayesi l Cemal Can Ateş l Ankara Düğün Fotoğrafçısı

Sevgili Zeynep ve Taylan’la çok eğlenceli bir “evden çıkış” ile güne başladık. Tüm mahalle bize pencerelerden, kapılardan eşlik etti 🙂  Belgesel düğün fotoğrafları en sevdiklerimden oluyor hep. Her anın tüm doğallığıyla o karede olması, paha biçilemez. Klişelerin olmadığı, sevdiklerimizin bize bakışları, eğlenceleri, alkışları; onların bu en güzel günümüzde yanımızda olmalarının belgeleri bu fotoğraflardır aslında. Kurguya gerek yok!

Hazırlık aşamasında, saç ve makyajda Sevgili Elif Kaymak ve Soner Poyraz eşlik etti. Çiçeğimiz Bloomy Studio‘dan. Saç aksesuarımız ise Dandelion Design‘dan. Hazırlıklarımızı tamamladıktan sonra dış mekan portre fotoğraflarımızla çekimimize devam ettik, daha sonra da otelde yakın arkadaşlar düğüne kadar bize eşlik ettiler.

Bugünü tanımlamam gerekse, herhalde “şirin” derdim. Çok “şirin” bir çiftle, çok “şirin” bir gün geçirdim. Mesleğimin şansını doya doya yaşadım. Bazen diyorum, ben bir bankada çalışan, rutinimle eskiyen biriydim. Şimdiyse insanların hayatlarına dokunabilme şansına sahibim. En çok da bu yüzden özeniyorum her bir kareye. Her karede bir hikaye var, yeter ki o hikayenin sahipleriyle buluşabileyim.

Aslında sözlerimden daha fazlası fotoğraflarda saklı. Fotoğraf değil mi ki harika anları ucundan kıvırıp bizim için saklayan?

Sevgili Zeynepçiğim, Taylancığım. Nice güzel yıllarınız olsun.

İyi Seyirler.

Takipte kalın –> https://www.instagram.com/cemalcanatesphotography/

Ankara Düğün Hikayesi l Cemal Can Ateş l Ankara Düğün Fotoğrafçısı Belgesel Düğün Fotoğrafçısı Ankara / Zeynep & Taylan / düğün fotoğrafçısı Ankara, düğün hikayesi, Ankara düğün fotoğrafçısı, düğün albümü
Paylaş