KATSİARYNA & ANIL ALİ: BİR DÜĞÜN HİKAYESİ, DİVAN ÇUKURHAN, ANKARA

Sevgili Katya ve Anıl’la Divan Çukurhan Otel’de harika bir düğün günü geçirdik.

Fotoğraf çekimimize hazırlıkla başlayıp tüm gün onlara eşlik ederek tamamladık. Düğün günü çekimlerinde, her anı fotoğraflamak benim için çok önemli, bundan dolayı, genellikle çiftimin etrafında tüm gün fotoğraf çekiyorum, bu da aslında çok güzel ‘an’lar yakalamama fırsat sunuyor. Her bir anı belgelemek benim için çok değerli. Yıllar sonra çiftim için de çok değerli anılar bırakmış oluyorum.

Aslında her zamanki gibi  fotoğraflar, sözlerden, cümlelerden daha iyi anlatıyor düğün gününü. Boşuna düğün hikayesi denmiyor, fotoğraflarla hikayeleşiyor bu güzel gün.

Her bir fotoğraf o güne dair bir duyguyu çağırıveriyor yanıbaşımıza. Neler hissettik, neler düşledik ve neler bulduk hepsi fotoğrafın gücüyle şimdi burada, en yakınımızda.

Bu blogları hazırlamamdaki amaç aslında çiftlerime birer online fotoğraf albümü yapmak ve aynı zamanda benimle birlikte çalışmak isteyen çiftlere de bir düğün gününde nasıl fotoğraflar çektiğimize dair fikir oluşturmak.

Güzel fotoğraflar için sevgili çiftime çok teşekkürler, ve tabi ki çok sevgili birbirinden tatlı aile ve arkadaşlarına da…

Hep diyorum ya; en güzel dekor yaşamın ta kendisi, en güzel kuş o an orada olan ve en güzel ağaç, en güzel aşk, siz de orada olduğunuz için o kareye girmeye bu kadar hevesli. Benim yaptığımsa sadece, fotoğraf için halihazırda istekli bu güzel parçaları cesaretlendirip aynı karede buluşturmak.

Sevgili Katsiaryna ve Anıl, nice güzel yıllarınız olsun.

Sevgilerimle…

Cemal Can Ateş

İyi seyirler…

Organizasyon: Celebrida Event

Paylaş