PERİSA & ALP: BİR DÜĞÜN HİKAYESİ, DİVAN ÇUKURHAN, ANKARA

Perisa & Alp: Bir Düğün Hikayesi, Divan Çukurhan, Ankara

Perisa ve Alparslan’la 22 Haziran 2024 tarihinde Divan Çukurhan Otel‘de  harika bir düğün günüde birlikteydik. Perisa ile Eylül ayında ilk görüşmemizi yaptık ve sözleşmemizi tamamladık. Divan Çukurhan düğünlerini ve oradaki çekimleri gerçekten seviyorum ve bunu her fırsatta dile getiriyorum.

Perisa ve Alp’le yurtdışında oldukları için daha önce yüz yüze görüşme fırsatımız olmadı. Düğün günü karşılaştığımızda sanki yıllardır birbirimizi tanıyormuşuz gibi hissettim. Bu benim için çok değerli.

Çok eğlenceli bir düğün akşamı oldu. Güzel fotoğraflar için sevgili çiftime çok teşekkürler, ve tabi ki çok sevgili birbirinden tatlı aile ve arkadaşlarına da…

İster düğün fotoğrafçılığı, ister düğün hikayesi, ister belgesel düğün fotoğrafçılığı… Adına ne dersek diyelim, bir kere yaşanan bu anları belgelemek mükemmel bir his. “Belgelemek” diyorum çünkü gerçekten de bu bir kayıt altına alma işi. Onca hazırlığın sonunda, o günün tüm heyecanını fotoğraflara sığdırmak ve olduğu gibi gelecek yıllara taşımak benim işim.

O dakikalar geride kaldı ama şimdi bile fotoğraflara bakarken o ana dönüyorum. Ben bile böyle hissediyorsam asıl bu heyecanın başrolleri neler hissedecek bu fotoğraflara bakarken. İşte bu duygu, benim işimi sevme sebebim ve en büyük motivasyon, keyif kaynağım.

Hep diyorum ya; en güzel dekor yaşamın ta kendisi, en güzel kuş o an orada olan ve en güzel ağaç, en güzel aşk, siz de orada olduğunuz için o kareye girmeye bu kadar hevesli. Benim yaptığımsa sadece, fotoğraf için hali hazırda istekli bu güzel parçaları cesaretlendirip aynı karede buluşturmak.

Perisa ve Alp nice güzel yıllarınız olsun! İyi ki yolumuz kesişti ve bu unutulmaz günü ben fotoğrafladım.

Cemal Can Ateş

İyi seyirler…

 

 

Ankara Düğün Hikayesi / Düğün Fotoğrafçısı Ankara / Cemal Can Ateş Düğün Fotoğrafları, Ankara Profesyonel Fotoğrafçı,  Düğün Organizasyon, Ankara Düğün Hikayesi / Divan Çukurhan Ankara/ Cemal Can Ateş Düğün Fotoğrafları, Ankara Profesyonel Fotoğrafçı, Düğün Organizasyon

 

Paylaş