Aşkın En Güzel Hali: Melissa ve Onur / Sheraton Ankara Otel

Aşkın En Güzel Hali: Melissa ve Onur / Sheraton Ankara Otel

Sevgili Melissa ve Onur’la daha önce arkadaşlarının düğün günü belgesellerini yaptığım için yollarımız kesişti. İyi ki de kesişti. Günün tüm güzelliği fotoğraflara da yansıdı. Bugün, sizleri bu blogla aşk dolu bir yolculuğun en parlak durağına konuk olmaya davet ediyorum.

Saat 13.00’te hazırlıklara Lugal, a Luxury Collection Hotel Ankara‘da başladık. Günün diğer kahramanları -arkadaşları-  da elbette bize eşlik ettiler. Tüm Ankara ayaklarımızın altında, hazırlık çekimimizi tamamladıktan sonra biraz otelin güzel, uzun koridorlarını kullandık. Hemen ardından bitişiğindeki Sheraton Ankara’nın terasında müthiş fotoğraflar yakaladık. Bu muhteşem nikah günü fotoğraflarına bakarken, aşkın ne kadar güçlü ve güzel bir duygu olduğunu tekrar fark edeceksiniz.

Her çekim benim için ilham verici. Tek istediğim o güne ait, duyguların peşinden ısrarla orada olanı kovalayan bir çekim gerçekleştirebilmek ve en nihayetinde de yine o zamana ait hakikati bozmadan, çarpıcılığını gerçekçiliğinden alan bir edit süreciyle muhteşem enstantaneleri ortaya çıkarmak. Her günün kendine ait bir hikayesi var. İşimin en güzel yanı da bu hikayelerde küçük de olsa bir payım olabilmesi.

Hep diyorum ya; en güzel dekor yaşamın ta kendisidir. En güzel kuş o an orada olan… Ve en güzel ağaç, en güzel aşk, siz de orada olduğunuz için o kareye girmeye bu kadar hevesli. Benim yaptığımsa sadece, fotoğraf için hali hazırda istekli bu güzel parçaları cesaretlendirip aynı karede buluşturmak.

Melissa ve Onur bu özel gününüzde birlikte çalıştığımız için tekrar teşekkür ederim.

Sevgilerimle,

Cemal Can Ateş

 

 

Cemal Can Ateş / Belgesel Düğün Fotoğrafçısı / Ankara Düğün Belgesel Düğün Fotoğrafçısı / Ankara Düğün düğün hikayesi, ankara düğün fotoğrafçısı, Sheraton Ankara, Aşkın En Güzel Hali: Melissa ve Onur / Sheraton Ankara Otel

Instagram:  https://www.instagram.com/cemalcanatesphotography/

Portfolyo: https://cemalcanates.com/portfolio/dugun/

Paylaş