BİR DÜĞÜN HİKAYESİ: Ceren & Kerem, DİVAN ÇUKURHAN OTEL, ANKARA

BİR DÜĞÜN HİKAYESİ: Ceren & Kerem, DİVAN ÇUKURHAN OTEL, ANKARA

Sevgili Ceren ve Kerem’le 15 Mayıs’taki düğünleri için, Aralık ayının ortasında görüşmelerimizi yaptık. Benimle birlikte Divan Çukurhan‘da olacak düğün günü belgeseli çekimi için çalışmaya karar verdiler. Ve zaman yine çok hızlı akıp geçti. Düğün günü çok eğlenceli bir gün geçirdik, ortaya harika anlar, fotoğraflar kaldı.

Ceren ve Kerem’le sadece zoom üzerinden görüşme yaptık, düğün günü ilk defa bir araya geldik.

Biraz tüm gün çekiminden bahsetmek istiyorum. Düğün günü belgeseli çekimlerinde size asla müdahale etmiyorum. Aslında poz vermeden uzak, eğlence odaklı, kısaca siz ‘an’ı yaşarken, ben de o anları donduruyorum.

Ve Divan Çukurhan’a gelince; gerçekten ortam o kadar güzel ki, ufak dokunuşlarla harika bir düğün mekanı haline geliyor. Avenue Organizasyon tarafından sade ve şık bir düzenleme yapılmıştı.

Hazırlık aşaması bittikten sonra, otel içerisinde ufak bir çekim yaptık; daha sonra akşam eğlencesi başladı. Yine çok güzel bir düğün günü geçirdik.

Ve sıra fotoğraflarda…

Sevgili Ceren ve Kerem,

Nice güzel yıllarınız olsun ?

Hep diyorum ya; en güzel dekor yaşamın ta kendisi, en güzel kuş o an orada olan ve en güzel ağaç, en güzel aşk, siz de orada olduğunuz için o kareye girmeye bu kadar hevesli. Benim yaptığımsa sadece, fotoğraf için halihazırda istekli bu güzel parçaları cesaretlendirip aynı karede buluşturmak.

Sevgilerle,

İyi Seyirler,

Cemal Can Ateş

Divan Çukurhan Otel / Düğün Fotoğrafçısı Ankara

 

 

 

 

https://www.instagram.com/cemalcanatesphotography/

En güzel dekor yaşamın ta kendisi, en güzel kuş o an orada olan ve en güzel ağaç, en güzel aşk, siz de orada olduğunuz için o kareye girmeye bu kadar hevesli. Benim yaptığımsa sadece, fotoğraf için halihazırda istekli bu güzel parçaları cesaretlendirip aynı karede buluşturmak.

 

Ankara Düğün Fotoğrafçısı / Düğün Fotoğrafçısı Ankara / Cemal Can Ateş Düğün Fotoğrafları, Ankara Profesyonel Fotoğrafçı,  Düğün Organizasyon, Ankara Düğün Hikayesi / Divan Çukurhan Ankara/ Cemal Can Ateş Düğün Fotoğrafları, Ankara Profesyonel Fotoğrafçı, Ceren & Kerem
Paylaş