BİR DÜĞÜN HİKAYESİ: GİZEM & MERT, DİVAN ÇUKURHAN OTEL, ANKARA

Gizem ve Mert’le Temmuz ayında tanıştık ve yüz yüze görüşemesek de benimle çalışmaya karar verdiler, ve muhteşem Divan Çukurhan düğünü için planlamamızı yapmaya başladık. Muhteşem Divan Çukurhan diyorum çünkü burada fotoğraf çekmeyi çok seviyorum ve düğün organizasyonunun yakıştığı bir dokusu olduğunu düşünüyorum.

Güne Gizem’lerin evinden ‘evden çıkış seremonisi’ ile başladık. Eğlence burada başladı tabi. Bu eğlence, akşam eğlencesinin de ne kadar güzel geçeceğinin göstergesi oldu:) Gizem ve Mert’in aileleri ve arkadaşları düğün günü belgeselimi renkledirirken, aynı zamanda iyi ki varlar dediğimiz zamanların en büyük yaratıcıları oldular.

Otele geçtiğimizde hazırlıklara başladık ve tüm gün harika bir enerji ile çekimlere devam ettik. Akşam da o kadar çok eğlendik ki sanırım bunu en iyi fotoğraflar anlatır.

Gizem ve Mert, çok tatlısınız, sizle çekimdeyken sanki 40 yıllık arkadaşlarımı çekiyorum hissine kapıldım. Bunun için size çok teşekkür ederim.

Sevgili Gizem ve Mert nice güzel yıllarınız olsun 🙂

Hep diyorum ya; en güzel dekor yaşamın ta kendisi, en güzel kuş o an orada olan ve en güzel ağaç, en güzel aşk, siz de orada olduğunuz için o kareye girmeye bu kadar hevesli. Benim yaptığımsa sadece, fotoğraf için halihazırda istekli bu güzel parçaları cesaretlendirip aynı karede buluşturmak.

Sevgilerle,

İyi Seyirler,

Cemal Can Ateş

 

Ankara Düğün Fotoğrafçısı / Düğün Fotoğrafçısı Ankara / Cemal Can Ateş Düğün Fotoğrafları, Ankara Profesyonel Fotoğrafçı,  Düğün Organizasyon, Ankara Düğün Hikayesi / Divan Çukurhan Ankara/ Cemal Can Ateş Düğün Fotoğrafları, Ankara Profesyonel Fotoğrafçı, Gizem & Mert

 

Paylaş