BİR DÜĞÜN HİKAYESİ: DİLEM & DENİZ, DİVAN ÇUKURHAN OTEL, ANKARA

BİR DÜĞÜN HİKAYESİ: DİLEM & DENİZ, DİVAN ÇUKURHAN OTEL, ANKARA

Divan Çukurhan Otel‘de yine harika bir düğün gecesini fotoğraflama fırsatı buldum. Bunun için öncelikle Dilem ve Deniz’e benimle birlikte çalışmayı istedikleri için çok teşekkür ederim. Uzun süredir eğlencenin bu kadar üst seviyede olduğu bir düğün hikayesi çekimi yapmamıştım. Sevgili çiftim ve arkadaşları müthiş bir partide bu geceye damgasını vurdular, onların sayesinde bu eğlenceli fotoğraflar ortaya çıktı.

Saç ve Makyaj’da Emre Boran ve Sıla Uğur bizimleydi.

Dilem ve Deniz’le öncesinde tanışma fırsatı bulamasak da düğün günü sanki yıllardır tanıdığım bir çifti fotoğraflıyorum gibi hissettim. Bu benim için çok değerli.

Düğün hikayesi çekimlerinde hep dediğim bir şey var, siz anın tadını çıkarın, biz de o anlardan küçük kesitleri donduralım ve geleceğe bir hatıra bırakalım. Gerçekten de bu düğünde tam olarak bunu yapma fırsatı bulduk. Tamamen o anın fotoğraflarını çektik, işte belgesel düğün fotoğrafçılığı dediğimiz şey de tam olarak bu aslında.

Divan Çukurhan  Ankara Düğünlerinin en yakıştığı mekanlardan, burada çektiğim fotoğraflar da tam olarak tarzımı yansıttığım fotoğraflar oluyor. Bu yüzden burada çekim yapmayı çok seviyorum.

Ve şimdi sıra fotoğraflarda,

Sevgili Dilem ve Deniz nice güzel yıllarınız olsun ?

Hep diyorum ya; en güzel dekor yaşamın ta kendisi, en güzel kuş o an orada olan ve en güzel ağaç, en güzel aşk, siz de orada olduğunuz için o kareye girmeye bu kadar hevesli. Benim yaptığımsa sadece, fotoğraf için halihazırda istekli bu güzel parçaları cesaretlendirip aynı karede buluşturmak.

Sevgilerle,

Cemal Can Ateş

Ankara Düğün Fotoğrafçısı / Düğün Fotoğrafçısı Ankara / Cemal Can Ateş Düğün Fotoğrafları, Ankara Profesyonel Fotoğrafçı,  Düğün Organizasyon, Ankara Düğün Hikayesi / Divan Çukurhan Ankara/ Cemal Can Ateş Düğün Fotoğrafları, Ankara Profesyonel Fotoğrafçı, Dilem & Deniz

 

 

Paylaş