BİR DÜĞÜN HİKAYESİ: GÖKSU & ALPER, DİVAN ÇUKURHAN OTEL, ANKARA

Sevgili Göksu ve Alper ile geçen yıl Kasım ayında sözleşmemizi yaptık. Benim de çok eğlendiğim ve fotoğraflarını çekme şansı bulduğum inanılmaz keyifli bir düğün günü geçirdik. Göksu ve Alper’in tatlı aileleri ve harika arkadaşlarına da değinmesem olmaz. Gerçekten her şey onların eşliğiyle daha güzel oldu.

Düğün Divan Çukurhan Otel‘deydi. Bu mekana bayılıyorum. Reve Event tarafından da harika bir organizasyon hazırlandı. Özge Hanım’ın ince dokunuşları sayesinde Divan Çukurhan Oteli’nin hali hazırda çok güzel olan atmosferi daha da keyifli bir hal aldı.

Düğün günü belgeselimize, hazırlık aşamasıyla başladık ve daha sonra otelde çekimlerimizi tamamladık. Nikahtan sonra düğün tüm eğlencesiyle devam etti.

İster düğün fotoğrafçılığı, ister düğün hikayesi, ister belgesel düğün fotoğrafçılığı ya da sadece dış çekim… Adına ne dersek diyelim, bir kere yaşanan bu anları belgelemek mükemmel bir his. “Belgelemek” diyorum çünkü gerçekten de bu bir kayıt altına alma işi. Onca hazırlığın sonunda, o günün tüm heyecanını fotoğraflara sığdırmak ve olduğu gibi gelecek yıllara taşımak benim işim.

Belgesel düğün fotoğrafları biçimsel olarak güçlü fotoğrafların öykü etrafında buluşmasıyla oluşur. Tam da bu yüzden gecenin muhteşemliğini cümlelerle ifade etmeye çalışmak yerine sizi fotoğraflara davet ediyorum.

Sevgili Göksu ve Alper nice güzel yıllarınız olsun ?

Hep diyorum ya; en güzel dekor yaşamın ta kendisi, en güzel kuş o an orada olan ve en güzel ağaç, en güzel aşk, siz de orada olduğunuz için o kareye girmeye bu kadar hevesli. Benim yaptığımsa sadece, fotoğraf için halihazırda istekli bu güzel parçaları cesaretlendirip aynı karede buluşturmak.

Sevgilerle,

Cemal Can Ateş

Ankara Düğün Fotoğrafçısı / Düğün Fotoğrafçısı Ankara / Cemal Can Ateş Düğün Fotoğrafları, Ankara Profesyonel Fotoğrafçı,  Düğün Organizasyon, Ankara Düğün Hikayesi / Divan Çukurhan Ankara/ Cemal Can Ateş Düğün Fotoğrafları, Ankara Profesyonel Fotoğrafçı, Göksu & Alper

 

Ankara Düğün Hikayesi / Düğün Fotoğrafçısı Ankara / Cemal Can Ateş Düğün Fotoğrafları, Ankara Profesyonel Fotoğrafçı,  Düğün Organizasyon, Ankara Düğün Hikayesi / Divan Çukurhan Ankara/ Cemal Can Ateş Düğün Fotoğrafları, Ankara Profesyonel Fotoğrafçı, Düğün Organizasyon
Paylaş