Suzan & Berker: Bir Ankara Düğün Hikayesi

Suzan & Berker: Bir Ankara Düğün Hikayesi

İşte bana iyi ki bu mesleği yapıyorum, iyi ki fotoğrafçıyım dedirten bir çiftim daha oldu. Ne mutlu bana!
Düğün fotoğrafçılığı ayrı bir özen gerektiriyor, bunu her fırsatta dile getiriyorum. Bu özeni her çiftim için uyguluyorum. Ama onlardan da aynı özeni göstermelerini bekliyorum.

Düğünlerinden aylar sonra çekim için heyecanlanan bir çiftim vardı yine Pazar günü karşımda. Ne mutlu bana, karşımda fotoğraf için heyecanlanan çiftlerle çekim yapabildiğim için.
Her çiftime görüşmeler sırasında vurguluyorum, mekan tabi ki önemli, ama asıl önemli olan sizin aranızdaki bağ, birbirinize bakışınız ve sevginiz. Kendiniz olun yeter, gerisi bende. ? Ne kadar rahat ve kendiniz olursanız o kadar verimli geçiyor çekimler. Ne kadar eğlenirsek, stresi arkamızda bırakırsa o kadar harika kareler kalıyor geriye. Bunun için tabi ki fotoğrafçınızla olan iletişiminiz anahtar.

Her zaman dediğim gibi: En güzel dekor yaşamın ta kendisi, en güzel kuş o an orada olan ve en güzel ağaç, en güzel aşk, siz de orada olduğunuz için o kareye girmeye bu kadar hevesli. Benim yaptığımsa sadece, fotoğraf için halihazırda istekli bu güzel parçaları cesaretlendirip aynı karede buluşturmak.?

İki ODTÜ’lü: onlar için önemli bir mekanda, ODTÜ’de çekim yapmaya karar verdik. Buluşur buluşmaz sabırsızca çekimlerimize başladık, sohbet ederek, gülerek 🙂 ve dünya tatlısı iki arkadaşları da sıkılmadan, usanmadan bize eşlik ettiler. Onlara da buradan teşekkür etmeden geçemem.

Devrim’de de çekimimizin son bölümünü tamamlayarak güneşi batırdık.

Gözler, kalbin aynasıdır!☺ ❤
Sevgili Suzan ve Berker, bir ömür mutluluklar dilerim.

Cemal Can Ateş

İletişim için:

https://cemalcanates.com/iletisimcemal-can-ates-l-dugun-fotografcisi-ankara-tavsiye-l-iletisim/

İnstagram:
https://www.instagram.com/cemalcanatesphotography/
Ankara Düğün Fotoğrafçısı / Düğün Hikayesi Cemal Can Ateş / Belgesel Düğün Fotoğrafçısı / Ankara Düğün Belgesel Düğün Fotoğrafçısı / Ankara Düğün düğün hikayesi, ankara düğün fotoğrafçısı, düğün albümü, panaromik albüm, dış çekim, gelin damat

 

 

Paylaş