Ceren & Andreas: Bir Ankara Düğün Hikayesi

Cemal Can Ateş: Ankara Düğün Fotoğrafçısı / Düğün Hikayesi

Sevgili Ceren ve Andreas’la tanışma serüvenimiz, Ceren’in Kasım 2018’de attığı mesajla başladı. 6 Eylül’de Ankara’da yapacakları düğün için anlaşmamızı neredeyse 1 yıl önce yapmış olduk: ) Bu benim için çok değerli ve aynı zamanda önemli bir konu. Ceren’in Avusturya’dan web sitem aracılığıyla bana ulaşıp, beni tercih etmesi gerçekten gurur verici oldu benim için.

Ön görüşmemizi Ceren’in Sevgili ailesi ile birlikte yaptık. Hem düğün albüm örneklerine baktık, hem de günün planlamasını yaptık.  Ankara’daki düğün fotoğrafı çekilen yerler hakkında konuştuk. Onlara önerilerde bulundum. Daha sonra Nisan Ayı’nda Ceren ve Andreas Türkiye’ye geldiklerinde, hem tanışmış olduk, hem de detaylı olarak planlamamızı yaptık. Yani anlayacağınız bu düğün hikayesini yazmaya bir yıl önce başladık. Bu çok önemli. Neden derseniz, hem çiftimi -hatta ailesini- bile önceden tanıma imkanımız oluyor erkenden planlamaya başlayınca her şeyi. Bu süreçte beklentiler karşılıklı fikir alış verişleriyle daha da netleşiyor.

Bir yıl nasıl geçti anlamadan 6 Eylül günü geliverdi; sabah Ceren’in ailesininin evinde buluştuk ve hazırlıklar için kuaföre geçtik. Daha sonra da Hacettepe Yeşil Vadi’de dış mekan portre çekimlerimizi tamamlayarak düğünün yapılacağı Akman Rönesans‘a geçtik.

Her zamanki gibi yine doğallığı vurgulamak istediğim bir çekim gerçekleştirdim ve güzel bir blog hazırladım sizler için. Fotoğrafı en özel kılan unsur: Doğallık. Evet siz günü yaşayın, biz fotoğraflayalım. Aşırı süse püse ihtiyacı yok! O güzel gün tüm süsünü içinde fazlasıyla barındırıyor zaten.

Güzel fotoğraflar için sevgili çiftime çok teşekkürler, ve tabi ki çok sevgili ailelerine ve birbirinden tatlı arkadaşlarına da… Tüm duygular fotoğraflarda saklı.

Bir Ömür mutluluklar dilerim..

İyi seyirler…

Cemal Can Ateş

Benimle iletişime geçmek için: https://cemalcanates.com/iletisim/

Cemal Can Ateş: Ankara Düğün Fotoğrafçısı / Düğün Hikayesi, ankara düğün fotoğrafçısı, düğün albümü, panaromik albüm, dış çekim, drone çekimi, ankara düğün fotoğrafçısı, düğün albümü, panaromik albüm, dış çekim, drone çekimi


Paylaş