Büşra & Kürşad: Düğün Hikayesi, İncek Çınar Kasrı

Sevgili Büşra ve Kürşad’la düğün günlerinde çok güzel anları biriktirdik.

Zor zamanlardan geçiyoruz, bu zor pandemi günlerinde düğün organize etmek, hazırlıkları planlamak, hatta düğünde eğlenebilmek gerçekten her zamankinden daha zor. Yine de düğün günü öyle özel, öyle mutluluk verici bir gün ki insana tüm olumsuzlukları unutturuyor. O günden geriye fotoğraflara da yansıya harika anlar kalıyor.

Sabah hazırlığa Büşra’nın evinde, bahçede başladık. Hazırlık aşamasında bahçede olmak, hem de baba evinin bahçesinde olmak ayrı güzeldir:) Hazırlık aşamasının ardından Kürşad ve ailesi geldi; evden çıkış yaparak düğün mekanına, Çınar Kasrı’na geçtik. Burada bir virgül koyarak evden çıkış anlarını ayrı sevdiğimi bellirtmek istiyorum. Belki de duyguların en doğal haliyle ortaya çıktığı kısımlarından düğün gününün. Bir fotoğrafçı olarak en etkileyici karelerimden bir çoğunu evden çıkış anlarında yakalamışımdır.

Çınar Kasrı’na da ayrı bir paragraf ayırmalıyım. Gerçekten İncek’in en güzel düğün mekanlarından birisi. Sadelik ve organizasyon çok güzeldi. Favori mekanlarımdan biri olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Burada düğün anı fotoğrafçılık hizmetini de ekibimle verdim. Normalde düğün boyu çekim paketleri sunmayı her zaman tercih etmiyorum ama Çınar Kasrı’ndaki güzel deneyim bu konuda fikrimi değiştirdi diyebilirim. 🙂

Gerisi fotoğraflarda…

Sevgili Büşra ve Kürşad’a bir ömür mutluluklar dilerim.

 

En güzel dekor yaşamın ta kendisi, en güzel kuş o an orada olan ve en güzel ağaç, en güzel aşk, siz de orada olduğunuz için o kareye girmeye bu kadar hevesli. Benim yaptığımsa sadece, fotoğraf için halihazırda istekli bu güzel parçaları cesaretlendirip aynı karede buluşturmak.

Cemal Can Ateş

 

Ankara Düğün Fotoğrafçısı l Çınar Kasrı l Cemal Can Ateş Dış Çekim, Düğün Albümü, Belgesel Fotoğraf, Düğün Hikayesi Ankara, İncek Çınar Kasrı, Düğün Fotoğrafçısı Ankara,
Paylaş