BİR DÜĞÜN HİKAYESİ: EZGİ & DENİZ, ANKARA

BİR DÜĞÜN HİKAYESİ: EZGİ & DENİZ, ANKARA

Sevgili Ezgi ve Deniz’le, üniversiteden değerli hocam Prof. Dr. Rasim Özgür Dönmez aracılığıyla tanıştık. İyi ki de tanıştık 🙂 Düğün günlerinde onlara eşlik etmek bizim için çok zevkliydi.

Günler günleri, aylar ayları kovalıyor ve binbir telaşla, heyecanla geçen zamanın ardından o en özel günde buluveriyoruz kendimizi. O gün yaşanan tüm duygular, tüm harika anlar fotoğrafların mührüyle ölümsüzleşiyor.

Her bir fotoğraf o güne dair bir duyguyu çağırıveriyor yanıbaşımıza. Neler hissettik, neler düşledik ve neler bulduk hepsi fotoğrafın gücüyle şimdi burada, en yakınımızda.

Hazırlık aşaması çekimlerinden sonra, platoda çekimimizi tamamladık ve sonra düğün mekanımıza, ODTU Vişnelik’e geçtik.

Bu blogları hazırlamamdaki amaç aslında çiftlerime birer online fotoğraf albümü yapmak ve aynı zamanda benimle birlikte çalışmak isteyen çiftlere de bir düğün gününde nasıl fotoğraflar çektiğimize dair fikir oluşturmak.

Güzel fotoğraflar için sevgili çiftime çok teşekkürler, ve tabi ki çok sevgili birbirinden tatlı aile ve arkadaşlarına da…

Hep diyorum ya; en güzel dekor yaşamın ta kendisi, en güzel kuş o an orada olan ve en güzel ağaç, en güzel aşk, siz de orada olduğunuz için o kareye girmeye bu kadar hevesli. Benim yaptığımsa sadece, fotoğraf için halihazırda istekli bu güzel parçaları cesaretlendirip aynı karede buluşturmak.

Ezgi ve Deniz, nice güzel yıllarınız olsun.

Sevgilerimle…

Cemal Can Ateş

İyi seyirler…

 

Ankara Düğün Fotoğrafçısı / Düğün Fotoğrafçısı Ankara / Cemal Can Ateş Düğün Fotoğrafları, Ankara Profesyonel Fotoğrafçı,  Düğün Organizasyon, Ankara Düğün Hikayesi /  Cemal Can Ateş Düğün Fotoğrafları, Ankara Profesyonel Fotoğrafçı, Ezgi & Deniz
Paylaş