BİR DÜĞÜN HİKAYESİ: BEGÜM & MEHMET, DİVAN ÇUKURHAN OTEL, ANKARA

Sevgili Begüm ve Mehmet’le Instagram üzerinden haberleştik ve daha sonra Aralık 2022’te Divan Ankara Otel‘de gerçekleşen Wedding Fuarında da yüz yüze görüştük. Ve birlikte çalışmak için sözleştik. Zaman çok hızlı geçiyor, bir baktık ki 26 Ağustos Sabahı evden çıkışla güne başladık. Ve düğün günü su gibi akıp geçti : )

Düğünde gerçekten çok eğlendik. Evden çıkış yaptıktan sonra, Divan Çukurhan‘a geçerek kısa bir çekim yaptık. Daha sonra hazırlık aşaması başladı.

Hazırlık aşaması fotoğraflarını çekmek benim için ayrı keyifli oluyor. Çiftime müdahale etmeden, onlar günü yaşarken biz de uzaktan güzel anları saklamak için görev başında oluyoruz. Her anlarını kaydetmek ve bunu onlara müdahale etmeden yapmak doğal fotoğrafların da üretilmesini sağlıyor.

Güzel fotoğraflar için sevgili çiftime çok teşekkürler, ve tabi ki çok sevgili birbirinden tatlı aile ve arkadaşlarına da…

Hep diyorum ya; en güzel dekor yaşamın ta kendisi, en güzel kuş o an orada olan ve en güzel ağaç, en güzel aşk, siz de orada olduğunuz için o kareye girmeye bu kadar hevesli. Benim yaptığımsa sadece, fotoğraf için halihazırda istekli bu güzel parçaları cesaretlendirip aynı karede buluşturmak.

Begüm ve Mehmet, nice güzel yıllarınız olsun.

Sevgilerimle…

Cemal Can Ateş

İyi seyirler…

 

Ankara Düğün Fotoğrafçısı / Düğün Fotoğrafçısı Ankara / Cemal Can Ateş Düğün Fotoğrafları, Ankara Profesyonel Fotoğrafçı,  Düğün Organizasyon, Ankara Düğün Hikayesi / Divan Çukurhan Ankara/ Cemal Can Ateş Düğün Fotoğrafları, Ankara Profesyonel Fotoğrafçı, Begüm & Mehmet
Paylaş