Tuğçe & Bertan, Bir Düğün Hikayesi, Ankara

Sevgili Tuğçe ve Bertan’la harika bir düğün günü geçirdik. Öğle saatlerinde Tuğçe’nin evinde buluşarak hazırlık aşamasıyla güne başladık.  Hazırlık aşamasında makyajda Mecan Ağım, saçta Ufuk Serin vardı.

Tadı damağımızda kalan anne böreği ve sarması yedikten sonra hazırlıklar da yavaş yavaş tamamlamdı.

Evin bahçesinde çekimlerimize devam ettik. Ve sonra tabii ki bando eşliğinde gelin alma seremonisi..

Sevgili Tuğçe ve Bertan, bir ömür boyu mutluluklar dilerim:) Bu güzel gününüzde orada, sizinle olmak harikaydı.

Düğün günlerini daha da güzel ve eğlenceli kılan aile ve arkadaşlar, siz de iyi ki varsınız.

Ve her zamanki gibi diyorum ki;

Bana göre fotoğrafın gücü süsünden değil, yalınlığından geliyor. O anı çarpıcı kılan, tam da o anın kendisi değil de nedir ki?

Kontrolümüz dışında, bizden bağımsız akıp giden zamana müdahale etmeye gerek var mı sahiden? İhtiyacımız olan tek şey, deklanşöre basıp o güzelliklerden bir kesit kapabilmek ve o anı en doğal şekliyle durdurmak, saklamak. Saklamak dedim çünkü, her baktığınızda o ana geri dönebilmenin en keyifli ve büyüleyici yoludur fotoğraf.

En güzel dekor yaşamın ta kendisi, en güzel kuş o an orada olan ve en güzel ağaç, en güzel aşk, siz de orada olduğunuz için o kareye girmeye bu kadar hevesli. Benim yaptığımsa sadece, fotoğraf için halihazırda istekli bu güzel parçaları cesaretlendirip aynı karede buluşturmak.

Simdi sıra fotoğraflarda…

Sevgiler

Cemal Can Ateş

Ankara Düğün Fotoğrafçısı / Düğün Fotoğrafçısı Ankara / Cemal Can Ateş Düğün Fotoğrafları, Ankara Profesyonel Fotoğrafçı,  Düğün Organizasyon, Ankara Düğün Hikayesi / Cemal Can Ateş Düğün Fotoğrafları, Ankara Profesyonel Fotoğrafçı, Tuğçe Bertan
Paylaş