Tuğçe & Alper: Bir Düğün Hikayesi, Dafne Restaurant, Ankara

Sevgili Tuğçe ve Alper’le 29 Ağustos’ta çok güzel bir çekime imza attık.

Oldukça sıcak bir Ağustos günüydü, Kavaklıdere Mahallesi’nde, doğallığın ön planda olduğu, sıcak – samimi bir hazırlık aşamasıyla güne başladık. Saç ve Makyaj’da Emre Turhal Studio vardı ve harikalar yarattılar.

Dafne Restaurant gerçekten böyle bir parti için seçilebilecek güzel yerlerden birisi olmuştu. Organizasyon  Bosco Dei Fiori tarafından özenle hazırlandı. Gelin çiçeği de yine harikaydı:) Parti diyorum; çünkü yemek sonrası çok güzel bir eğlence başladı.

Alper ve Tuğçe aynı zamanda Tango eğitmenliği yapıyor, Alper’in Tango yarışmalarında bir çok ödülü var. Ve böyle bir partide tabii ki bir çok çift Tango yaptı. Çok eğlenceliydi.

Sevgili Tuğçe ve Alper’in aileleri de tüm zerafetleri ve nezaketleriyle bu özel günü harika kıldılar, onlara da çok teşekkür ederim.

Sevgili Tuğçe ve Alper, nice güzel yıllarınız olsun.

Hep diyorum ya; en güzel dekor yaşamın ta kendisi, en güzel kuş o an orada olan ve en güzel ağaç, en güzel aşk, siz de orada olduğunuz için o kareye girmeye bu kadar hevesli. Benim yaptığımsa sadece, fotoğraf için halihazırda istekli bu güzel parçaları cesaretlendirip aynı karede buluşturmak.

Cemal Can Ateş

İyi seyirler…

Paylaş