Tutku & Murat: Bir Düğün Hikayesi, Sheraton Hotel, Ankara

Sevgili Tutku ve Murat’la harika bir düğün hikayesine imza attık.

Günler günleri, aylar ayları kovalıyor ve binbir telaşla, heyecanla geçen zamanın ardından o en özel günde buluveriyoruz kendimizi. O gün yaşanan tüm duygular, tüm harika anlar fotoğrafların mührüyle ölümsüzleşiyor.

Her bir fotoğraf o güne dair bir duyguyu çağırıveriyor yanıbaşımıza. Neler hissettik, neler düşledik ve neler bulduk hepsi fotoğrafın gücüyle şimdi burada, en yakınımızda.

Evden çıkış fotoğraflarını çok anlamlı buluyorum, hepsi gerçek kareler, belgesel anlar!

Anneannenin, babaannenin, babanın, annenin, ablanın ve evden ayrılışın zarif hüznü, yeni bir geleceğin heyecanıyla kol kola. Birbirine zıt sandığımız duygular nasıl da tutkuyla bir arada. ♥️???

Düğün hikayesi çekimimize evden çıkış yaptıktan sonra Sheraton Ankara Otel‘e gelerek hazırlıklara başladık.  Mecan Ağım Studio da harika makyajlarıyla bize eşlik etti.

Hazırlık aşamasından sonra da Sheraton Otel’in bahçesinde – Garden Terrace Restaurant– dış çekim yaptık. Güzel bir dış çekim için ideal bir alan. Nikah da yine burada oldu.

Tutku ve Murat gerçekten harika bir çift olmuştu, çok güzel görünüyorlardı. Garden Terrace’da nikah kıyıldıktan sonra düğün kısmına geçerek harika bir eğlenceye başlamış olduk. Organizasyon ve orkestra Sak Organizasyon ve Sak Odeon Orkestra‘sıydı ve çok iyi işler çıkardılar.

Her zamanki gibi yine doğallığı vurgulamak istediğim bir çekim gerçekleştirdim ve güzel bir blog hazırladım sizler için. Fotoğrafı en özel kılan unsur: Doğallık. Evet siz günü yaşayın, biz fotoğraflayalım. Aşkın süse püse ihtiyacı yok!

Güzel fotoğraflar için sevgili çiftime çok teşekkürler, ve tabi ki çok sevgili birbirinden tatlı aile ve arkadaşlarına da…

Hep diyorum ya; en güzel dekor yaşamın ta kendisi, en güzel kuş o an orada olan ve en güzel ağaç, en güzel aşk, siz de orada olduğunuz için o kareye girmeye bu kadar hevesli. Benim yaptığımsa sadece, fotoğraf için halihazırda istekli bu güzel parçaları cesaretlendirip aynı karede buluşturmak.

Cemal Can Ateş

İyi seyirler…

Paylaş