GÖKÇE & ALİ: BİR DÜĞÜN HİKAYESİ, DİVAN ÇUKURHAN, ANKARA

Sevgili Gökçe ve Ali bir yıl önce yine Divan Çukurhan‘da çekimlerini yaptığım Dilem ve Deniz’in yakın arkadaşları. Gökçe ve Ali’ye düğünlerinde benimle çalışmayı tercih ettikleri için öncelikle çok teşekkür ediyorum. Benim için çok değerliydi aynı arkadaş grubu ile tekrar birlikte eğlenmek ve gerçekten eğlendiğimizi yansıtan fotoğraflar çekmek.

Düğün sabahına evden çıkışla başladık.  Ve sonra otelde hazırlıkla devam ettik.

Evden çıkış fotoğraflarını çok anlamlı buluyorum, hepsi gerçek kareler, belgesel anlar!

O gün yaşanan tüm duygular, tüm harika anlar fotoğrafların mührüyle ölümsüzleşiyor.

Her bir fotoğraf o güne dair bir duyguyu çağırıveriyor yanıbaşımıza. Neler hissettik, neler düşledik ve neler bulduk hepsi fotoğrafın gücüyle şimdi burada, en yakınımızda.

Gökçe ve Ali nice güzel yıllarınız olsun! İyi ki yolumuz kesişti ve bu unutulmaz günü ben fotoğrafladım, harika bir düğün günüydü.

Hep diyorum ya; en güzel dekor yaşamın ta kendisi, en güzel kuş o an orada olan ve en güzel ağaç, en güzel aşk, siz de orada olduğunuz için o kareye girmeye bu kadar hevesli. Benim yaptığımsa sadece, fotoğraf için halihazırda istekli bu güzel parçaları cesaretlendirip aynı karede buluşturmak.

Cemal Can Ateş

İyi seyirler…

 

 

Düğün Fotoğrafçısı Ankara, Gökçe Ali  Düğün Fotoğrafçısı Ankara Divan Çukurhan

Cemal Can Ateş / Belgesel Düğün Fotoğrafçısı / Ankara Düğün Belgesel Düğün Fotoğrafçısı / Ankara Düğün düğün hikayesi, ankara düğün fotoğrafçısı, Divan Çukurhan
Paylaş