Buket & Orkun, Bir Düğün Hikayesi, Divan Çukurhan, Ankara

Sevgili Buket ve Orkun’un Divan Çukurhan Otel‘de yaptıkları düğünde, çok değerli anları yakalama fırsatı bulduk. Öncelikle bunun için çok teşekkür ederim.

Sanırım mesleğimde bu tip güzel, naif, sade organizasyonlar ve en önemlisi doğallık beni besleyen en büyük unsur oluyor.

Reve Event, tam da sözünü ettiğim bu özellikleri taşıyan bir ortam hazırladı. O gece de her detay çok tadındaydı. Divan Çukurhan’ın kendi ambiyansı içinse söylenecek bir söze gerek yok, muhteşemdi yine…

Kıymetli çiftimin aileleri ve arkadaşları gecenin bir diğer önemli güzelliğiydi. Tüm hisler, paylaşımlar onlarla daha da güzel.

İster düğün fotoğrafçılığı, ister düğün hikayesi, ister belgesel düğün fotoğrafçılığı ya da sadece dış çekim… Adına ne dersek diyelim, bir kere yaşanan bu anları belgelemek mükemmel bir his. “Belgelemek” diyorum çünkü gerçekten de bu bir kayıt altına alma işi. Onca hazırlığın sonunda, o günün tüm heyecanını fotoğraflara sığdırmak ve olduğu gibi gelecek yıllara taşımak benim işim.

O dakikalar geride kaldı ama şimdi bile fotoğraflara bakarken o ana dönüyorum. Ben bile böyle hissediyorsam asıl bu heyecanın başrolleri neler hissedecek bu fotoğraflara bakarken. İşte bu duygu, benim işimi sevme sebebim ve en büyük motivasyon, keyif kaynağım.

Sevgili Buket ve Orkun, hep mutlu olun! Bu özel gününüzde orada, sizinle olmak harikaydı.

Nice güzel yıllarınız olsun.

Ne diyorum hep: En güzel kuş o an orada olan ve en güzel ağaç, en güzel aşk, siz de orada olduğunuz için o kareye girmeye bu kadar hevesli. Benim yaptığımsa sadece, fotoğraf için halihazırda istekli bu güzel parçaları cesaretlendirip aynı karede buluşturmak.

Sevgiler,

Cemal Can

Paylaş