Çiğdem & Ali Berk, Divan Çukurhan, Ankara

Sevgili Çiğdem ve Ali Berk, Divan Çukurhan‘da harika bir nikahla evlendiler.

Divan Çukurhan’a geldiğimde, öğle saatlerinde, onlar yüz maskelerini yaparak hazırlık aşamasına başlamışlardı bile ☺️

Hemen kameramı aldım ve çok eğleneceğimiz güne maskeli fotoğrafları çekerek başladım.☺️

Çiğdem, Divan Çukurhan’ın ruhuna uygun olarak çok küçük detaylarla çok zarif bir hazırlık istedi. Tülayca Organizasyon tarafından sade ve güzel bir hazırlık yapılmıştı. Makyaj’da Sezar Sak her zamanki gibi harikalar yarattı. Harika gelinlik Gülçin Çengel imzalıydı.

Arkadaşlarla ve ailelerle birlikte kalabalık bir hazırlık aşamasından sonra, nikah saati yaklaştı ve davetliler gelmeye başladı.

Çok kalabalık ve güzel bir nikahın ardından, kokteyl kısmına terasa geçtik. Ankara manzarasının eşliğinde teras bir harikaydı.  Müthiş bir gün batımını yanımıza alarak kalabalığın arasında dolaşmaya başladık. Her an, her bir paylaşım fotoğraflarla ölümsüzleşti. Gelecekte değeri tekrar tekrar artacak anıları peşi sıra fotoğraflara emanet ettik.

Bir Eylül akşamı, fonda harika müziklerle yüzlerce davetli çoktan hazırdı bu yeni hikayeye şahitlik etmeye. Bu duygularla bakıyorum vizörümden, gördüklerim güzel çiftimin yeni başlangıcına hoş bir ön söz gibi geliyor bana.

Düğün gününün zerafetinde ailelerin ve arkadaşların da payı her zaman çok büyük. Her şey onlarla daha güzel.

Ve eğlence başlasın.

Şimdi sıra fotoğrafların! Onların anlatacakları daha özel.

İyi Seyirler.

Sevgili Çiğdem ve Ali Berk, nice güzel yıllarınız olsun ☺️

Hep diyorum ya; en güzel dekor yaşamın ta kendisi, en güzel kuş o an orada olan ve en güzel ağaç, en güzel aşk, siz de orada olduğunuz için o kareye girmeye bu kadar hevesli. Benim yaptığımsa sadece, fotoğraf için halihazırda istekli bu güzel parçaları cesaretlendirip aynı karede buluşturmak.

Sevgilerle,

Cemal Can Ateş

 

Paylaş