BİR DÜĞÜN HİKAYESİ: BİLGE & QUINTIN, DİVAN ÇUKURHAN OTEL, ANKARA

Bilge ve Quintin’le 2 Haziran 2022 Divan Çukurhan Otel‘de harika bir düğün yemeği organizasyonunda birlikteydik. Bilge ile Aralık ayında ilk görüşmemizi yaptık ve sözleşmemizi tamamladık. Divan Çukurhan çekimlerini gerçekten seviyorum ve bunu her fırsatta dile getiriyorum:)

Divan Çukurhan zaten çok güzel bir otel ve ayrıca bir düğün organizasyonu da bu kadar yakışır bir mekana!

Organizasyon detayları Reve Event tarafından yapıldı.

Bilge mor rengi sevdiği için, morun ağırlıkta olduğu bir tema benimsenmişti.

Yurtdışında oldukları için daha önce yüz yüze görüşme fırsatımız olmadı. Düğün günü karşılaştığımızda sanki yıllardır birbirimizi tanıyormuşuz gibi hissettim.

Çok eğlenceli bir düğün akşamı oldu.

Hazırlıkta Elif ve Balamir vardı, gelinlik Hanzade Altaylı‘dan. Akşam eğlecesinde DJ Necip ve öncesinde Sevkan Aydın‘ın şovları vardı.

Bilge ve Quintin nice güzel yıllarınız olsun! İyi ki yolumuz kesişti ve bu unutulmaz günü ben fotoğrafladım.

Hep diyorum ya; en güzel dekor yaşamın ta kendisi, en güzel kuş o an orada olan ve en güzel ağaç, en güzel aşk, siz de orada olduğunuz için o kareye girmeye bu kadar hevesli. Benim yaptığımsa sadece, fotoğraf için halihazırda istekli bu güzel parçaları cesaretlendirip aynı karede buluşturmak.

Cemal Can Ateş

İyi seyirler…

 

Ankara Düğün Hikayesi / Düğün Fotoğrafçısı Ankara / Cemal Can Ateş Düğün Fotoğrafları, Ankara Profesyonel Fotoğrafçı,  Düğün Organizasyon, Ankara Düğün Hikayesi / Divan Çukurhan Ankara/ Cemal Can Ateş Düğün Fotoğrafları, Ankara Profesyonel Fotoğrafçı, Düğün Organizasyon

 

 

Paylaş