Ezgi & Tugay: Bir Düğün Hikayesi, İncek Çınar Kasrı, Ankara

Sevgili Ezgi ve Tugay’la 2021 yılı Aralık ayında tanıştık. İncek Çınar Kasrı‘nda yapacakları düğünde, Düğün Hikayesi çekimi için anlaşmamızı yaptık.

Zaman çok çabuk geçiyor. 6-7 ay göz açıp kapayıncaya kadar geçti. Ve nihayet düğün günü evden çıkış çekimi ile güne başladık. Ve su gibi akıp geçen bir düğün hikayesine, düğün günü belgeseline imzamızı attık.

Hazırlık aşamasında Mustafa Revan ve Soner Poyraz, makyaj ve saçta bizimle birlikteydi.

Arkadaşlar, iyi ki varlar. Günün tüm enerjisini onlardan aldık. Ve harika bir eğlence çıktı ortaya. Ezgi ile aynı üniversiteden mezun olduğumuzu daha önce konuşmuştuk ve arkadaşlarıyla da Bolu ile ilgili bir çok anı tazeledik. Bolu’dan bahsetmek de benim için ayrı keyifliydi. Öğrencilik günlerime gittim sohbetlerimizde, hayat tesadüflerle dolu:) Herkese çok teşekkürler.

Ve nikahtan sonra düğün eğlencemize başladık. Hava biraz soğuktu ama biz dans ederek, eğlenerek ısındık. 🙂

Ezgi ve Tugay nice güzel yıllarınız olsun! İyi ki yolumuz kesişti ve bu unutulmaz günü ben fotoğrafladım.

Hep diyorum ya; en güzel dekor yaşamın ta kendisi, en güzel kuş o an orada olan ve en güzel ağaç, en güzel aşk, siz de orada olduğunuz için o kareye girmeye bu kadar hevesli. Benim yaptığımsa sadece, fotoğraf için halihazırda istekli bu güzel parçaları cesaretlendirip aynı karede buluşturmak.

Cemal Can Ateş

İyi seyirler.

 

 

Paylaş