Sevil & Togay: Bir Düğün Hikayesi, Angora Evleri, Ankara

Sevil ve Togay’la Nisan ayında tanıştık ve bu önemli günlerinde birlikte çalışmak için sözleşmemizi tamamladık. Organizasyondan biraz bahsettiklerinde tam olarak sade, zarif ve harika bir düğün mekanı hazırlanacağını anlamıştım ve düğün günü gördüğüm de tam olarak bu oldu. Fotoğraf çekmeyi en sevdiğim ortamlar böyleleri, kesinlikle doğal olmak en güzeli! Her şey kendi akışında, ihtişamı gerçekliğinde ve içtenliğinde…

Sabah evden çıkış yaptıktan sonra hazırlığa Paris Kuaförde başladık. Saçta Dilber Hanım, makyajda Aysel Hanım bize eşlik ettiler. Hazırlık aşamasından sonra nikah ve eğlence için Angora Evlerindeki bahçeye geçtik. Tülayca Organizasyon’un hazırlığı ve mekana dokunuşları çok şıktı.

Saten ve derin yırtmaçlı harika gelinlik ise Vakko’dan ve Sevil bu gelinliği müthiş taşıdı ??

Nikahtan sonra güzel müziklerle akşam devam etti. Günler alan emeğin ve heyecanlı bekleyişin sonunda bu harika günün en güzel hisleri, davetliler ve ortamın sıcaklığı ile tüm muhteşem detayları da fotoğraflara çok güzel geçti.

Tabii ki Maya’yı da atlamak olmaz. Gecenin en akıllısı, uslusu ve kendini en çok sevdireniydi. ?❤️

Hep diyorum ya; en güzel dekor yaşamın ta kendisi, en güzel kuş o an orada olan ve en güzel ağaç, en güzel aşk, siz de orada olduğunuz için o kareye girmeye bu kadar hevesli. Benim yaptığımsa sadece, fotoğraf için halihazırda istekli bu güzel parçaları cesaretlendirip aynı karede buluşturmak.

Nice güzel yıllarınız olsun Sevil ve Togay ??

Cemal Can Ateş

İyi seyirler…

Ankara Düğün Hikayesi / Düğün Fotoğrafçısı Ankara / Cemal Can Ateş Düğün Fotoğrafları, Ankara Profesyonel Fotoğrafçı,  Düğün Organizasyon, Ankara Düğün Hikayesi / Angora Evleri Ankara/ Cemal Can Ateş Düğün Fotoğrafları, Ankara Profesyonel Fotoğrafçı, Düğün Organizasyon

 

Paylaş