Begüm & Ethem: Bir Düğün Günü Hikayesi, 13 Ağustos Ankara

Sevgili Begüm ve Ethem’le harika bir düğün günü hikayesine imza attık. Bu güzel gün de yine mesleğimi sevdiğim, o mutluluğa, heyecana şahit olduğum için çok şanslı hissettiğim bir gündü. Bu en çok  her an samimiyet ve mutluluklarını hissedebildiğim çiftimin sayesinde oldu. Ve tabi ki harika aileleri ve arkadaşları sayesinde.

Özen, sadelik ve içtenlikle birleştiğinde ortaya ne kadar müthiş bir gün çıkıyor. İlk dakikalardan son anlarına kadar fotoğraf çekmekten keyif aldığım bir günde buluştuğumuz için çok mutlu oldum.

O kadar güzeldiniz ki… O tatlı telaş içinde, tüm aile, arkadaşlar ve harika çiftim düğün gününün en keyif veren rolleri sizdeydi. Bu fotoğrafları anlamlı kılan, bir belgesele çeviren içtenliğiniz için teşekkür ederim. Hep mutlu olun.

İster düğün fotoğrafçılığı, ister düğün hikayesi, ister belgesel düğün fotoğrafçılığı ya da sadece dış çekim… Adına ne dersek diyelim, bir kere yaşanan bu anları belgelemek mükemmel bir his. “Belgelemek” diyorum çünkü gerçekten de bu bir kayıt altına alma işi. Onca hazırlığın sonunda, o günün tüm heyecanını fotoğraflara sığdırmak ve olduğu gibi gelecek yıllara taşımak benim işim.

Sevgili Begüm ve Ethem, bir ömür boyu mutluluklar dilerim:)

Bu güzel gününüzde orada, sizinle olmak harikaydı.

Nice güzel yıllarınız olsun.

Hep diyorum ya; en güzel dekor yaşamın ta kendisi, en güzel kuş o an orada olan ve en güzel ağaç, en güzel aşk, siz de orada olduğunuz için o kareye girmeye bu kadar hevesli. Benim yaptığımsa sadece, fotoğraf için halihazırda istekli bu güzel parçaları cesaretlendirip aynı karede buluşturmak.

Sevgiler,

 

Cemal Can Ateş

 

Mekan: SoAnkara 

Gelinlik: Zeynep Baysal

Saç & Makyaj : Mustafa Demiralp

 

 

Paylaş