ÖZGE & ARAS: BİR DÜĞÜN HİKAYESİ, İNCEK ÇINAR KASRI, ANKARA

Ankara Düğün Fotoğrafçısı ÇınarKasrı,

Sevgili Özge ve Aras’la Temmuz ayında tanıştık ve birlikte çalışma kararı aldık. Eylül’ün 24’ü göz açıp kapayıncaya kadar geldi tabii. İncek Çınar Kasrı’nda güzel bir düğün gününde tüm günü kaydettik. (Ankara Düğün Fotoğrafçısı ÇınarKasrı )

Güne İncek Çınar Kasrı’nda kahvaltıyla başladık. Daha sonra kuaför hazırlıklarını tamamladık ve eğlence terasta devam etti. Düğün günleri aile ve arkadaşlarla birlikte güzel, o kadar büyük ve güzel bir arkadaş grubu vardı ki eğlence tüm akşam devam etti.☺️

Sevgili Özge ve Aras’la  gerçekleştirdiğim çekim en özellerim arasına girdi desem yeridir.? Yine mesleğimi sevdiğim, o mutluluğa, heyecana şahit olduğum için çok şanslı hissettiğim bir gündü. Bu en çok da her saniye samimiyet ve mutluluklarını hissedebildiğim çiftimin eseri aslına.

İster düğün fotoğrafçılığı, ister düğün hikayesi, ister belgesel düğün fotoğrafçılığı ya da sadece dış çekim… Adına ne dersek diyelim, bir kere yaşanan bu anları belgelemek mükemmel bir his. “Belgelemek” diyorum çünkü gerçekten de bu bir kayıt altına alma işi. Onca hazırlığın sonunda, o günün tüm heyecanını fotoğraflara sığdırmak ve olduğu gibi gelecek yıllara taşımak benim işim.

Sevgili Özge ve Aras, bir ömür boyu mutluluklar dilerim:) Bu güzel gününüzde orada, sizinle olmak harikaydı. Gece sonunda ayrılırken bana sarılmamız gerçekten beni çok duygulandırdı. İyi ki birlikte çalıştık.

Nice güzel yıllarınız olsun.

Hep diyorum ya; en güzel dekor yaşamın ta kendisi, en güzel kuş o an orada olan ve en güzel ağaç, en güzel aşk, siz de orada olduğunuz için o kareye girmeye bu kadar hevesli. Benim yaptığımsa sadece, fotoğraf için halihazırda istekli bu güzel parçaları cesaretlendirip aynı karede buluşturmak.

Sevgiler,

 

Cemal Can Ateş

https://www.instagram.com/cemalcanatesphotography

 

Ankara Düğün Fotoğrafçısı / Düğün Fotoğrafçısı Ankara / Cemal Can Ateş Düğün Fotoğrafları, Ankara Profesyonel Fotoğrafçı,  Düğün Organizasyon, Ankara Düğün Hikayesi / İncek Çınar Kasrı/ Cemal Can Ateş Düğün Fotoğrafları, Ankara Profesyonel Fotoğrafçı

Ankara Düğün Fotoğrafçısı ÇınarKasrı, Özge & Aras Ankara Düğün Fotoğrafçısı ÇınarKasrı, Özge & Aras

Paylaş