Bir Düğün Hikayesi: İlke & Berk, Divan Çukurhan Otel, Ankara

İlke & Berk / Bir Düğün Hikayesi / Divan Çukurhan Otel Ankara

Sevgili İlke ve Berk’le benim de çok eğlendiğim ve fotoğraflarını çekme şansı bulduğum inanılmaz keyifli bir düğün günü geçirdik. İlke ve Berk o kadar doğallardı, ben de en doğal çekimlerimden birini yapma fırsatı buldum.

Düğün Divan Çukurhan Otel‘deydi.  Düğün günü belgeselimize, hazırlık aşamasıyla başladık ve daha sonra minik bir kaçamak yapıp, soğuk Ankara kışında, otelin önünde kısa bir çekim yaptık. O anda kar yağmıyordu ve bir saat sonra başlayacak olan kar fırtınasından habersizdik.

Hazırlık bittikten sonra, otelin harika atmosferinde güzel bir çekim yaptık ve artık nikah’a hazırdık.

Nikah töreninden sonra, yine kısa bir çekim yaptık. Ve sonra pistten hiç inmeyeceğimiz ve çılgınca eğleneceğimiz düğün anını beklemeye başladık 🙂

Hem nikahtan sonra hem de düğün başlangıcında harika müziklerle çok zarif bir ‘ilk dans’ gösterisi oldu.

 

Ve şimdi artık sıra fotoğraflarda

Nice güzel yıllarınız olsun 🙂

 

Hep diyorum ya; en güzel dekor yaşamın ta kendisi, en güzel kuş o an orada olan ve en güzel ağaç, en güzel aşk, siz de orada olduğunuz için o kareye girmeye bu kadar hevesli. Benim yaptığımsa sadece, fotoğraf için halihazırda istekli bu güzel parçaları cesaretlendirip aynı karede buluşturmak.

Sevgilerle,

Cemal Can Ateş

 

 

 

Ankara Düğün Hikayesi / Düğün Fotoğrafçısı Ankara / Cemal Can Ateş Düğün Fotoğrafları, Ankara Profesyonel Fotoğrafçı,  Düğün Organizasyon, Ankara Düğün Hikayesi / Divan Çukurhan Ankara/ Cemal Can Ateş Düğün Fotoğrafları, Ankara Profesyonel Fotoğrafçı, Düğün Organizasyon
Paylaş