Cansu & Berkay / Bir Düğün Hikayesi / Divan Çukurhan Otel Ankara

Cansu & Berkay / Bir Düğün Hikayesi / Divan Çukurhan Otel Ankara

Sevgili Cansu ve Berkay’la benim de çok eğlendiğim ve fotoğraflarını çekme şansı bulduğum inanılmaz keyifli, naif ve bir o kadar da unutulmayacak bir düğünde bulundum geçtiğimiz günlerde. Berkay’la Ekim ayında ilk görüşmemizi yaptık ve düğün için çekim planımızı hazırladık. Cansu ile ancak düğün günü tanışma şansımız oldu yurt dışında yaşadıkları için. Ama sanki uzun zamandır tanışıyormuşuz gibi bir sinerji oluştu: ) O gelinlik ne kadar da güzeldi Cansu! : ) Ne kadar harika bir gelin & damat olmuştunuz öyle.

Düğün Divan Çukurhan Otel‘deydi. Reve event organizasyon tarafından da özel ve farklı bir konsept hazırlanmıştı. Bu hazırlığın otelin tarihi dokusuyla ne kadar uyumlu olduğunu özellikle belirtmem gerek. Gerçekten en ufak detaylara kadar özen hakimdi. Bu güzel dokunuşlarla birlikte otelin halihazırda çok güzel olan atmosferi daha da keyifli bir hal almıştı. Açıkçası böyle zarif mekanlarda çekim yapma fırsatı bulduğumda çok daha motive oluyorum. Fotoğraflara aynı estetiği katabilmek için mekanı her açıdan gözlemlemeye, keyifli her bi anı kaydetmeye çabalıyorum. Bu tip çekimlerden sonra bilgisayarımın başına geçip fotoğrafları düzenlerken yaşadığım keyfi tarif etmem imkansız. Her bir fotoğrafta kendi uğraşım bir yana, çiftimin ve diğer emek veren herkesin hakkını verebildiğimi gördüğümde inanılmaz bir mutluluk duyuyorum.

Düğün hikayesine, biraz otel içinde düğün öncesi çekim yaparak başladık o gün. Ardından çok eğleneceğimiz bir düğün için artık hazırdık. O dakikadan sonra ben de diğer davetlilerle birlikte eğlencenin içinde buldum kendimi. Herkes o kadar şık ve doğaldı ki, geriye sadece fotoğraflamak kaldı.

Beni tanıyanlar bilir, mecbur kalmadıkça flaş kullanmaktan hoşlanmam, olabildiğince kaçınırım. Bir akşam çekiminde bu elbette çok zor ama doğal olanı sevdiğim kadar, onu en doğal haliyle yansıtmayı da çok seviyorum. Sonuca baktığımda da bu zorluğa değdiğini  görüyorum. Ne de güzel bir düğün hikayesi çıktı ortaya.

Yaşasın doğal ışıklı- ortam ışıklı fotoğraflar!

Bir ömür boyu mutlu olun sevgili Cansu ve Berkay.

İyi seyirler.

 

Ankara Düğün Hikayesi / Düğün Fotoğrafçısı Ankara / Cemal Can Ateş Düğün Fotoğrafları, Ankara Profesyonel Fotoğrafçı, Düğün Albümü, Düğün Organizasyon, Ankara Düğün Hikayesi / Düğün Fotoğrafçısı Ankara / Cemal Can Ateş Düğün Fotoğrafları, Ankara Profesyonel Fotoğrafçı, Düğün Albümü, Düğün Organizasyon
Paylaş