Düğün Albümü / Panoramik Albüm

Bana göre fotoğrafın gücü süsünden değil, yalınlığından geliyor. O anı çarpıcı kılan, tam da o anın kendisi değil de nedir ki?

Kontrolümüz dışında, bizden bağımsız akıp giden zamana müdahale etmeye gerek var mı sahiden? İhtiyacımız olan tek şey, deklanşöre basıp o güzelliklerden bir kesit kapabilmek ve o anı en doğal şekliyle durdurmak, saklamak. Saklamak dedim çünkü, her baktığınızda o ana geri dönebilmenin en keyifli ve büyüleyici yoludur fotoğraf.

En güzel dekor yaşamın ta kendisi, en güzel kuş o an orada olan ve en güzel ağaç, en güzel aşk, siz de orada olduğunuz için o kareye girmeye bu kadar hevesli. Benim yaptığımsa sadece, fotoğraf için halihazırda istekli bu güzel parçaları cesaretlendirip aynı karede buluşturmak.

En güzel dış çekim fotoğraflarınız için buluşalım. Ankara’da ya da hikayenizin ölümsüzleşmesini istediğiniz Türkiye’nin herhangi bir köşesinde beraberiz.

Düğün Albümü – Düğün Hikayesi – Düğün Fotoğrafçısı Ankara, Albüm Fiyatları, Düğün Fotoğrafçısı Tavsiye, Panoramik Albüm, Düğün Fotoğraf Çekimi
Paylaş