Nergiz & Okan: Save The Date / Ankara / Dış Çekim

Save The Date l Cemal Can Ateş l Düğün Fotoğrafçısı Ankara

Sevgili Nergiz ve Okan’la güzel bir Temmuz akşamüstü harika bir Save The Date çekimi gerçekleştirdik. Işık bizimleydi, hava çok güzeldi ve tabi ki çiftim -buraya bir kalp- muhteşemdi; bu güzel kareler onların sayesinde çıktı ortaya 🙂 Save The Date çekimlerimde de diğer çekimlerimde olduğu gibi doğallığın ön planda olmasına özen gösteriyorum. Çiftlerim bu konuda bana çok yardımcı oluyorlar elbette. Nergiz ve Okan da kesinlikle kamera karşısında çok rahatlardı ve bundan dolayı harika kareler yakaladık.

Ankara’da Save The Date çekim yeri olarak Botanik Park’a karar verdik ve saat 16.00 gibi buluşup çekimimize başladık. Nergiz ve Okan bana önce web sitem üzerinden ulaştı; ardından hem albüm görsellerine bakmak için hem de yüz yüze tanışmak için aylar öncesinden bir araya geldik. Save The Date çekimi ile başlayıp, nikah gününe yakın bir tarihte dış çekim ve nikah günü için de ilk dans ile nikah anı çekimleri için anlaşmamızı yaptık ve sözleşmemizi imzaladık.  🙂 Şimdi bu serinin ilk buluşmasının meyveleri hazır. Diğer buluşmalarımız için sabırsızlanıyorum.

İyi seyirler.

En güzel dekor yaşamın ta kendisi, en güzel kuş o an orada olan ve en güzel ağaç, en güzel aşk, siz de orada
olduğunuz için o kareye girmeye bu kadar hevesli. Benim yaptığımsa sadece, fotoğraf için halihazırda istekli 
bu güzel parçaları cesaretlendirip aynı karede buluşturmak.
İletişime geçmek için: https://cemalcanates.com/iletisim/

İnstagram hesabım: http://www.instagram.com/cemalcanatesphotography
Save The Date l Cemal Can Ateş l Düğün Fotoğrafçısı Ankara Düğün Albümü, Düğün Fotoğrafçısı Tavsiye, Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları Ankara, Dış Çekim

 

Paylaş