AİLE & ÇOCUK

aile albümü ankara
aile fotoğrafları ankara
aile fotoğrafçısı ankara
çocuk fotoğrafçısı ankara
doğum günü fotoğrafçı
çocuk fotoğrafçısı ankara
aile albümü ankara
aile albümü
aile çocuk fotoğrafları
aile albümü
ankara aile fotoğrafçısı
çocuk fotoğrafçısı
aile fotoğrafçısı ankara
ankara aile fotoğrafçısı
Cemal Can Ateş l Düğün Fotoğrafçısı Ankara l Düğün Hikayesi
aile fotoğrafları ankara
aile fotoğrafçısı ankara

Cemal Can Ateş – Aile Fotoğrafçısı Ankara – Doğum Aile ve Çocuk

Aile fotoğrafları çekmek bambaşka bir duygu. Bu kez kahraman başka. Belki ilk adımlarda, belki ilk mumu üflerken ya da yıllar sonra bir hafta sonunu fotoğraflarla çağırabilmek için buluşuyoruz. Albüm hazır aslında, sadece akıp giden özel anlara “hey, bir dakika”  demek için, o ana geri dönebilmek ve yıllandıkça kıymetlenen aile olma hikayesinin orta yerine kıymetli bir durak inşa etmek için buluşuyoruz.

Ankara ya da Türkiye’nin herhangi bir köşesinde özel gün ve anlarda birlikteyiz. Minik kahraman ile kucaklaşırken yüzünüzdeki ifadeyi kapıp saklamak için, onun heyecanını, gözündeki coşkuyu ve huzuru bağıran aile hikayenizi fotoğraflamak için buluşuyoruz. Dilerseniz dijitali, uçup kaçamayacağı albümlerde ölümsüzleştirmek, evin bir köşesinden ansızın elinize çarpıp yılların vurdumduymazlığına inat kıymetlenecek aile portreleriniz için buluşuyoruz.

İki kişi başlayan hikayenin dev bir porteye dönüşme serüveninin minik ama rengarenk tanıkları gibi parlıyor aile fotoğrafları. Adını sizin koyduğunuz küçük kahramanla birlikte bu kez hepinizin adını seçiyor fotoğraflar. Bir kelimeden fazlasını, hatta bir cümlenin, bir kaç paragrafın bile anlatabileceğinden çok daha fazlasını gözlerinize yazıyor fotoğraflar. Gözlerinizdeki ışıltıyı,o keyifli günün duygularını size yeniden ve yeniden taşıyor fotoğraflar.

‘Büyüyorsun. Bu büyüleyici yolculuktan birkaç kare önce bize, sonra sana, sonra da senin çocuklarına kalsın istiyorum. Daha dün ben çocukken, bugün artık bir aile olduk. İnanasım gelmediğinde, inanasın gelmediğinde “işte, işte biz” diyebilmek için…’

_____________________

En güzel dekor yaşamın ta kendisi, en güzel kuş o an orada olan ve en güzel ağaç, en güzel aşk, siz de orada olduğunuz için o kareye girmeye bu kadar hevesli. Benim yaptığımsa sadece, fotoğraf için halihazırda istekli bu güzel parçaları cesaretlendirip aynı karede buluşturmak.

 

https://cemalcanates.com/iletisim/

Cemal Can Ateş – Aile Fotoğrafçısı Ankara – Doğum Aile ve Çocuk, aile fotoğrafçısı ankara, aile albümü, doğum öncesi, doğum hikayesi, doğum, aile albümü
Paylaş